Сувар

ЧНКА çӗнӗ Канашӗ

1. Абруков Николай Ремович - КМПО Генеральнăй директорӗн çумӗ; 2. Александров Сергей Витальевич - Аксу райӗçтăвком председателӗн çумӗ; 3. Альмукова Инна Ивановна - Элмет районӗнчи ЧНКЦ ертӳçи; 4. Анисимов Юрий Иванович - Çарăмсан районӗнчи ЧНКЦ ертӳçи; 5. Антонов Анатолий Иванович - Çӳлту районӗнчи ЧНКЦ ертӳçи; 6. Белов Виктор Андреевич -...

1. Абруков Николай Ремович - КМПО Генеральнăй директорӗн çумӗ;
2. Александров Сергей Витальевич - Аксу райӗçтăвком председателӗн çумӗ;
3. Альмукова Инна Ивановна - Элмет районӗнчи ЧНКЦ ертӳçи;
4. Анисимов Юрий Иванович - Çарăмсан районӗнчи ЧНКЦ ертӳçи;
5. Антонов Анатолий Иванович - Çӳлту районӗнчи ЧНКЦ ертӳçи;
6. Белов Виктор Андреевич - «Татнефть» НГДУ специалисчӗ;
7. Владимиров Олег Иванович - Азнакай районӗнчи ЧНКЦ ертӳçи;
8. Волков Валерий Иванович - Апас районӗнчи ЧНКЦ ертӳçи;
9. Григорьев Андриян Александрович - Нурлатри тӗп район больницин тухтăрӗ;
10. Егоров Владислав Николаевич - Лайăш районӗнчи ЧНКЦ ертӳçи;
11. Иванов Владимир Викторович - ЧНКА Ӗçтăвкомӗн ертӳçи;
12. Илларионова Ольга Михайловна - Теччӗри социаллă хӳтлӗх уйрăмӗн директорӗ;
13. Ильин Владимир Анатольевич - Пăва районӗнчи ЧНКЦ ертӳçи;
14. Инькова Светлана Демьяновна - Заинск районӗнчи ЧНКЦ ертӳçи;
15. Казаков Валерий Анатольевич - Хусанти ЧНКЦ ертӳçи;
16. Калуков Алексей Владимирович - Аксу районӗнчи ЧНКЦ ертӳçи;
17. Киров Сергей Кирович - Çырчаллинчи ЧНКЦ ертӳçи;
18. Клементьев Аркадий Леонтьевич - Нурлатри ФКу бюровӗн ертӳçи;
19. Кожуков Владимир Григорьевич - Элмет районӗнчи Ерӗспелти шкул директорӗ.
20. Козлов Виталий Николаевич - Павлă районӗнчи ЧНКЦ ертӳçи;
21. Колесников Николай Алексеевич - Йывăр атлетикăпа ТР сборнăйӗн тренерӗ;
22. Кондюкова Елена Львовна - Çырчаллинчи «Чӗкеç» ансамбль ертӳçи;
23. Крюков Валерий Васильевич - Менделеевск районӗнчи ЧНКЦ ертӳçи;
24. Леонтьев Александр Васильевич - Хусанти Энергоуниверситет проректорӗ;
25. Липатов Николай Харитонович - Елабуга районӗнчи ЧНКЦ ертӳçи;
26. Ляхова Галина Анатольевна - Анат Камăри ЧНКЦ ертӳçи;
27. Малышев Константин Антольевич - «Сувар» хаçат редакторӗ;
28. Малышев Сергей Михайлович - Пӗкӗлмери ЧНКЦ ертӳçи;
29. Морозов Евгений Анатольевич - Анат Камăри 16 № шкул преподавателӗ;
30. Наумов Алексей Исаевич - Хусанти чăвашсен ентешлӗхӗн ертӳçи;
31. Никифоров Александр Александрович - Пăва хулин Ӗçтăвкомӗн председателӗ;
32. Носков Артем Петрович - общест­вăлла ӗçчен;
33. Огонев Александр Сергеевич - ТР Верховнăй судăн тӳри;
34. Орлова Ольга Александровна - Лениногорски районӗнчи ЧНКЦ ертӳçи;
35. Охотников Владимир Александрович - Çӗнӗ Шуçăм районӗнчи ЧНКЦ ертӳçи;
36. Паймухин Валентин Борисович - ТР Общество палатин пайташӗ;
37. Плотников Петр Валентинович - Чистай районӗнчи ЧНКЦ ертӳçи;
38. Садыкова Светлана Вениаминовна - Хусанти «Салам» ансамбль ертӳçи;
39. Саиткин Александр Николаевич - «Технотрейд» фирма директорӗ;
40. Самаренкин Дмитрий Анатольевич - ЧНКА Канашӗн Председателӗ;
41. Сарафанов Алексей Иванович - Çӗпрел муниципаллă район пуçлăхӗн çумӗ;
42. Сорокин Николай Михайлович -ТР Чăваш çыравçисен союзӗн председателӗ;
43. Сторожев Николай Николаевич - Алексеевски районӗнчи ЧНКЦ ертӳçи;
44. Терентьева Галина Владимировна - Нурлат районӗнчи ЧНКЦ ертӳçи;
45. Тимофеев Володар Аркадьевич - Теччӗ районӗнчи ЧНКЦ ертӳçи;
46. Трифонова Ирина Федоровна - «Сувар» хаçат корреспонденчӗ;
47. Чаркина Сильвия Николаевна - Хусанти халăхсен Туслăх Çуртӗнчи вырсарни шкулӗн чăваш уйрăмӗн ертӳçи;
48. Чентаева Роза Николаевна - Аксу районӗнчи ЧНКЦн пӗрремӗш председателӗ;
49. Чугунов Евгений Михайлович - Элкел районӗнчи ЧНКЦ ертӳçи;
50. Шадриков Александр Валерьевич - Çӗпрел муниципаллă район пуçлăхӗ;
51. Юнусова Вера Михайловна - Хусанти уйрăм предприниматель;
52. Якличева Валентина Михайловна - Спас районӗнчи ЧНКЦ ертӳçи;
53. Ярухин Алексей Егорович - Çӗпрел районӗнчи ЧНКЦ ертӳçи.

Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов: