Сувар

Переписчика киле кӗртессӗр килмесен, çак участоксене пырса çырава хутшăнма пулать

Тутарстанра чăвашсем йышлă пурăнакан ялсемпе хуласенчи перепись ирттермелли стационарлă участоксен адресӗсем тата вӗсен ӗç вăхăчӗсем

Аксу районӗ

Аксу поселокӗ, Романов урамӗ, 8 çурт, Районăн Культура керменӗнчи «Тӗп клуб системи», ӗç вăхăчӗ 8:00-19:00; Кивӗ Саврăш ялӗ, Комсомольская урамӗ, 20, Культура çурчӗ, ӗç вăхăчӗ 8:00-19:00; Кивӗ Тимушкел ялӗ, Ленин урамӗ, 27,Культура çурчӗ, ӗç вăхăчӗ 8:00-19:00.

Çӗпрел районӗ

Саплăк ялӗ, Шкул урамӗ, Алешкин Саплăк ял хутлăхӗн ӗçтăвкомӗ, ӗç вăхăчӗ 8:00-19:00; Çӗнӗ Упи ялӗ, Мир урамӗ, 40, Упи ял хутлăхӗн ӗçтăвкомӗ, ӗç вăхăчӗ 8:00-19:00; Çӗнӗ Ишлӗ ялӗ, Советская урамӗ, 24, Çӗнӗ Ишлӗ ял хутлăхӗн ӗçтăвкомӗ, ӗç вăхăчӗ 8:00-19:00; Матак ялӗ, Уганин урамӗ, 22б, Матак ял хутлăхӗн ӗçтăвкомӗ, ӗç вăхăчӗ 8:00-19:00; Аслă Аксу ялӗ, Октябрь урамӗ, 47, Аслă Аксу ял хутлăхӗн ӗçтăвкомӗ, ӗç вăхăчӗ 8:00-19:00.

Нурлат районӗ

Мамăк ялӗ, Тельман урамӗ, 53 çурт, Мамăк ял хутлăхӗн ӗçтăвкомӗ, ӗç вăхăчӗ 8:00-20:00; Якурккел, Центральная урамӗ, 31 çурт, Якурккел ял хутлăхӗн ӗçтăвкомӗ, ӗç вăхăчӗ 8:00-20:00; Вăтам Хăмăшлă ялӗ, Шкул урамӗ, 37, Вăтам Хăмăшлă ял хутлăхӗн ӗçтăвкомӗ, ӗç вăхăчӗ 8:00-20:00; Уксăмлă ялӗ, Центральная урамӗ, 51, ял клубӗнчи «Культура аталанăвӗн центрӗ» МБУ, ӗç вăхăчӗ 8:00-20:00; Пӳлер Кӳль ялӗ, Зеленая урамӗ, 48, Пӳлер Кӳль ял хутлăхӗн ӗçтăвкомӗ, ӗç вăхăчӗ 8:00-20:00; Нурлат хули, Школьная урамӗ, 31 «Нурлатское АТП», ӗç вăхăчӗ 8:00-20:00; Нурлат хули, Заводская урамӗ, 17, Халăхсен Туслăхӗн Çурчӗ, ӗç вăхăчӗ 8:00-20:00, Нурлат хули, Мир урамӗ, 9, «Буровик» спорт залӗ, ӗç вăхăчӗ 8:00-20:00.

Теччӗ

Теччӗ хули, Площадь Свободы урамӗ, 47, 2-мӗш хут, 21-мӗш пӳлӗм, «Таттелеком» ПАО Теччӗри РУЭС, ӗç вăхăчӗ – тунтикун-эрнекун 8:00-19:00, шăматкунпа вырсарникун 8:00-15:00

Çарăмсан

Çарăмсан ялӗ, Титов урамӗ, 11б, 2-мӗш хут, 10-мӗш пӳлӗм, Гайсин И.А. уйрăм предприниматель, ӗç вăхăчӗ: 8:00-17:00, апат вăхăчӗ 12:00-13:00; Çарăмсан ялӗ, Титов урамӗ, 7, 2-мӗш хут, Çарăмсан ял хутлăхӗн ӗçтăвкомӗн акт залӗ, ӗç вăхăчӗ: 8:00-17:00, апат вăхăчӗ 12:00-13:00.

Пăва районӗ

Мăкăр ялӗ, Молодежная урамӗ, 49,  Мăкăр ялӗн Культура çурчӗ, ӗç вăхăчӗ 8:00-20:00; Пӳркел ялӗ, Ленин урамӗ, 43, Пӳркел ялӗн Культура çурчӗ, ӗç вăхăчӗ 8:00-20:00

Пăва хули, Р.Люксембург урамӗ, 65, «Досуговый центр» МБУ, ӗç вăхăчӗ 8:00-20:00; Пăва хули, Космовский урамӗ, 33, УСХиП, ӗç вăхăчӗ 8:00-20:00; Пăва хули, Строительная урамӗ, 2, «Юность» спорт шкулӗ, ӗç вăхăчӗ 8:00-20:00; Р.Люксембург урамӗ, 155, Поселенисем хушшинчи тӗп библиотека, ӗç вăхăчӗ 8:00-20:00.

Элмет районӗ

Чăваш Сиреньел ялӗ, Центральная урамӗ, 34б, Сиреньел ял хутлăхӗн ӗçтăвкомӗ, ӗç вăхăчӗ 8:00-17:00.

Ытти участоксен адресӗсене ак çак ссылкăпа кӗрсе шыраса тупма пулать:Стац. участки 18.10.2021 на 12.00 для сайта.pdf (gks.ru)

 

 

Следите за самым важным и интересным в Telegram-канале Татмедиа


Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов: